Mobilna verzija spletne strani še ni na voljo.

SNEMANJE ODDAJE ZOFKA NA TELEVIZIJI SLOVENIJA

29 / november / 2023

SNEMANJE ODDAJE ZOFKA NA TELEVIZIJI SLOVENIJA

V soboto, 11. 11. 2023, smo se s tremi učenci naše šole odzvali prijaznemu povabilu televizijske hiše RTV in goslarja Blaža Demšarja, ter se s Petrom Malejem (mentorica prof. Vildana Repše), Nežo Kuntarič Žibert (mentorica prof. Margareta Malej) in Brino Podlesnik Martinec (mentorica prof. Maja Fleischman), udeležili snemanja otroške oddaje Zofka.
Tudi mlada voditeljica Ada Drozg je učenka naše šole (igranja na klavir se uči pri mentorici Meiri Smailović).🙂
 

Oddaja je bila predvajana v soboto, 18. 11. 2023, ko so v sklopu predstavitve dela goslarja, na 11. minuti oddaje, naši učenci v triu zaigrali skladbico Goslice, avtorjev Gregorja Strniše (besedilo) in Janeza Kuharja (uglasbitev). Otrokom in mentorjem iskreno čestitamo.  Vabljeni k ogledu in deljenju posnetka med prijatelje –> https://ziv-zav.rtvslo.si/predvajaj/z-kot-zofka/175001949