Mobilna verzija spletne strani še ni na voljo.

Družinski koncert

31 / maj / 2024

Družinski koncert

Po nekaj letih premora smo v Glasbenem ateljeju Tartini ponovno pripravili družinski koncert, ki je zazvenel v četrtek, 25. aprila, na Osnovni šoli Prežihovega Voranca v Ljubljani.

Na koncertu so se predstavili naši učenci in učenke. V sodelovanju s predmetnimi učitelji in starši ali bratci in sestricami so pripravili raznovrsten in zanimiv program. Dogodek je bil prežet s sproščenim vzdušjem, ki ga je ustvarilo skupno muziciranje družinskih članov in bučni aplavzi iz publike.

Verjamemo, da tovrstni dogodki predstavljajo velik motiv za delo naših učencev, saj krepijo medsebojne vezi med družinskimi člani, spodbujajo sodelovanje in ustvarjajo nepozabne spomine. Hkrati pa so to priložnosti za mlade glasbenike, da se predstavijo širšemu občinstvu in pridobijo dragocene izkušnje.

Iskreno se zahvaljujemo ravnateljici mag. Andreji Troppan, ker je Glasbenemu ateljeju Tartini odprla vrata Osnovne šole Prežihovega Voranca in nam omogočila, da smo koncert izvedli v tako čudovitem okolju.

Vabimo vas, da se nam tudi v bodoče pridružite na dogodkih glasbene šole Glasbeni atelje Tartini.